Daytime Matrix voor Juwel Lido 120 samenstellen
Met deze set zijn de benodigde Daytime accessoires snel en eenvoudig te selecteren. Zo is het makkelijk en overzichtelijk om het aquarium om te bouwen naar prachtige LED verlichting van uitzonderlijke kwaliteit!
Om Daytime matrix in een Juwel aquarium in te bouwen is nodig:
- Een Daytime adapter profiel JUWEL (om het Daytime Matrix profiel in te bevestigen)
- Een Daytime Matrix profiel
- Daytime modules
- Een Daytime 24V Convertor om de modules van stroom te voorzien
- Een aansturing om te kunnen dimmen
Daytime adapter profiel JUWEL
Voor een Juwel Lido 120 is een Daytime adapter profiel JUWEL beschikbaar: Juwel 60. Hierin kan een Daytime Matrix profiel 60 worden geschoven. De bestaande klepdeksels passen daar precies in en het geheel is perfect afgewerkt.
Daytime matrix modules
Door 2x Daytime PRO Module SunLike-Neutral en 2x Daytime PRO Module SunLike-Color te kiezen, is de lichtopbrengst zo'n 5500 lumen (ca. 46 lumen per liter). De rode en blauwe leds van de Sunlike color module zijn dimbaar, zodat het rode en blauwe spectrum bijgestuurd kan worden naar smaak. Hiermee is ook maanlicht en ochtendrood mee te realiseren. De modules zijn vrij te plaatsen in het matrix profiel. De samenstelling van de modules is naar eigen inzicht aan te passen. Een mooie optie zou bijvoorbeeld ook 4x een Sunlike Color module kunnen zijn.
Malawi cichliden aquarium? Kies dan voor de Daytime PRO Module SunLike-Ultra en/of Daytime Pro Module Sunlike-Fresh modules. (los te bestellen)
Daytime convertor (power supply)
Een module heeft 7,5 Watt stroomverbruik. Er dient gekozen te worden voor de 40 Watt Daytime 24V Convertor. Die kan dan maximaal 5 modules van stroom voorzien.
Aansturing
Om de verlichting te dimmen of een dagprogramma af te laten spelen, kan worden gekozen voor een LED computer . Hierbij is dan een Daytime Matrix Kabel Power Supply nodig om de power supply aan te sluiten en een Daytime Matrix Kabel Led unit om de led unit aan te sluiten. In deze samen te stellen set, hebben we de led computer voorgeselecteerd. Een duurdere, maar meer "Plug & Play" aansturing kan met een EHEIM LEDcontrol+ met kabel of een Daytime Smart Control SC20.
Alle producten zijn eventueel ook gewoon los in de webshop te bestellen.
 |
 |
Juwel Lido 120: |
Daytime Matrix 60 |
Adapterprofiel: |
JUWEL 60 |
Lamp opties |
1 tot 5 modules |
Lumen: |
1800 - 9000 |
Stroomverbruik: |
10 - 50 Watt (10 W per module) |
Kleuren aanpassen: |
Ja |
Dimbaar: |
Ja |
Voltage: |
24 Volt |

STEL SAMEN