In een aquarium waar CO2 wordt toegevoegd zullen aquariumplanten beter groeien. Aquariumplanten hebben naast licht ook CO2 nodig voor fotosynthese. U vindt hier producten om CO2 aan het aquarium toe te voegen. Met een CO2 systeem kunt u de pH van het aquariumwater verlagen. CO2 bemesting is praktisch onmisbaar in een stevig beplant aquarium.
Een goed CO2 systeem en het toevoegen van vrij opneembare CO2 in het aquarium is naast een goede bemesting van aquariumplanten een bepalende factor voor een goede en gezonde plantengroei in het aquarium. Door het toevoegen van CO2 groeien aquariumplanten beter en verlaagt u de pH van het aquariumwater.
De kleine belletjes die een CO2 diffusor produceerd, hebben een groot contactoppervlak. De CO2 diffusor zorgt er dus voor dat de toegevoegde CO2 optimaal in het water oplost en zich in het aquarium verspreidt. In een aquarium met CO2 bemesting groeien aquariumplanten vele malen beter!
Met een CO2 bellenteller kan hoeveelheid toegevoegde CO2 aan het aquarium worden gecontroleerd. Door de CO2 toevoer inzichtelijk te hebben, kan de dosering gemakkelijker worden afgesteld en kan het eventueel op hol slaan van defecte CO2 regelaars worden opgemerkt. Te veel CO2 in het aquarium kan schadelijk zijn voor uw vissen.
Het hebben van een juist CO2 gehalte is essentieel in een beplant aquarium. Té veel CO2 is schadelijk voor vissen, té weinig CO2 remt plantengroei. Met een CO2 Checker is het CO2 gehalte in het aquarium te meten. De vloeistof in deze Drop Checker verandert van kleur als het CO2 gehalte verandert.
CO2 toevoegen aan het aquarium kan ingewikkeld zijn, maar met de juiste accessoires wordt het vrij eenvoudig. Ook wanneer er meerdere aquaria op één systeem dienen te worden aangesloten, zijn alle benodigde materialen hier te vinden.
Met deze CO2 diffusor is het eindelijk gelukt om een indrukwekkende kwaliteit te leveren tegen een betaalbare prijs. Fijne belletjes worden geproduceerd en gelijkmatig verdeeld over het membraan.
Selecteer het gewenste type voor de afmeting van uw aquarium.
Deze Azaqua CO2 bellenteller REGULAR is gemaakt van hoogwaardig glas en heeft een doeltreffende vormgeving. De CO2 bellen passeren het waterreservoir en zijn eenvoudig te tellen. Uw CO2 systeem is hiermee uiterst secuur af te stellen!
Handige CO2 checker voor ieder type aquarium van klein tot groot. Voor bevestiging tegen de ruit kan hij op iedere gewenste plaats worden gehangen. Zo is op verschillende plekken in het aquarium het CO2 gehalte te meten.
LET OP: exclusief CO2 check / indicatorvloeistof
Complete CO2 set samenstellen met alle benodigdheden om zorgeloos CO2 toe te voegen aan het aquarium. CO2 is de belangrijkste voedingsbron voor aquariumplanten. Een goed CO2 systeem is daarom een zinvolle investering voor uw aquarium.
Selecteer zelf een CO2 bellenteller en CO2 diffusor om de set compleet te maken voor het formaat van uw aquarium.
Complete CO2 set samenstellen met alle benodigdheden om zorgeloos CO2 toe te voegen aan het aquarium. CO2 is de belangrijkste voedingsbron voor aquariumplanten. Een goed CO2 systeem is daarom altijd een zinvolle investering voor uw aquarium.
Deze Azaqua bellenteller SPIRAL is gemaakt van hoogwaardig glas en ziet er bijzonder stijlvol uit. De CO2 bellen lopen door de spiraal, waardoor het aantal bellen CO2 zeer eenvoudig zijn te tellen. Simpel en stijlvol CO2 doseren aan het aquarium!
De CO2 diffusor Bowl is elegant van vorm en lost CO2 op in het aquariumwater. De compacte CO2 diffusor produceert belletjes waardoor CO2 wordt opgenomen. Positioneer de CO2 diffusor in de stroming, zodat de CO2 direct naar de aquariumplanten wordt geleverd.
Verkrijgbaar in 3 uitvoeringen
Bowl 15 en 30 zijn het nieuwe model met rechte slangaansluiting
Een buitengewoon stijlvolle oplossing! De CO2 checker Edge kan over de rand van het aquarium worden gehangen. De kleur van de CO2 indicator vloeistof geeft op ieder moment van de dag het CO2 gehalte van het aquarium aan.
LET OP: exclusief CO2 check / indicator vloeistof
Handige CO2 checker voor ieder type aquarium van klein tot groot. Voor bevestiging tegen de ruit kan hij op iedere gewenste plaats worden gehangen. Zo is op verschillende plekken in het aquarium het CO2 gehalte te meten.
Maat S: 20mm
Maat L: 35mm
LET OP: exclusief CO2 check / indicator vloeistof
Tropica CO2 System Nano is een complete CO2 set met een elegant nano design. Hiermee kan CO2 simpel en nauwkeurig worden toegevoegd aan een klein aquarium.
Als oplossing om CO2 toevoegen aan een klein aquarium is deze kleine CO2 diffusor uitstekend geschikt. Fijne belletjes worden geproduceerd en gelijkmatig verdeeld over het membraan.
Dit is een navullings CO2 cartridge voor het ADA CO2-System 74-YA/ver.2. Deze CO2 navulling is heel eenvouding aan te sluiten op het ADA CO2-System 74-YA/ver.2. De CO2 die uit deze cartridge komt is licht geparfumeerd.
Met deze ADA CO2 Drop Checker is het heel eenvoudig om het CO2 gehalte van het aquariumwater te beoordelen. Door het glaswerk met de speciale vloeistof te vullen en tegen de ruit van het glas te hangen, kan continue worden bekeken of er voldoende CO2 in het aquarium is.
De CO2 Music Counter van Do!aqua is een glazen CO2 bellenteller waarmee gemakkelijk de hoeveelheid toegevoegde CO2 is te meten. De CO2 bellenteller wordt gevuld met water en met de bijgeleverde transparante zuignappen aan de buitenkant van het aquarium bevestigd.